ÜRÜN KATALOGLARI

TRILYA

Web Adresi: www.trilya.com

trilya

Neptün bünyesinde yer alan markalardan TRILYA; el yapımı mumlar özelinde pazarın talep ettiği birbirinden farklı şekil ve desenlerde mumları üretmektedir. Adını Gemlik bölgesinde ufak bir kasabadan alan TRILYA ilginç de bir mitolojik öyküye sahiptir. Söylentiye göre Hristiyanlığın yayıldığı dönemde, İznik konsülünce afaroz edilen üç din adamının bu bölgeye yerleşmesiyle bölgenin adı ‘tri-ilya’ yani ‘üç kutsal adam’ adını almıştır.

TRILYA markası altında üretilen mumların tamamı yakılabilir özelliktedir. Neptün bünyesinde yer alan yetenekli tasarımcılarca hayata geçirilen mumların üretimi el işi ağırlıklı olup tüketici talepleri doğrultusunda farklı tasarımlar da yapılmaktadır. TRILYA ayrıca otel, spa ve restoranlara özel mumlar da üretmektedir.

Ürünlerin tasarımında her senenin rengi ve trendine uygun olarak çalışan kreasyon ekibi, dönem özellikleri çerçevesinde mumların rengini ve şekillerini belirlemekte ve o renklerde üretim yapılmaktadır. Tüketicilerin tercihleri baz alınarak üretilen TRILYA mumlarında moda ve o senin trendi ile uyumlu seçimler yapılmaktadır. Mumların yanma süreleri boyut ve hacimlerine göre değişmekle birlikte 3-200 saat arasında seyretmektedir. Yüksek kalite standartlarıyla ve sertifika altında üretilen TRILYA ürünlerinin tamamı doğa ile uyumlu hammaddelerden oluşmaktadır.