ÜRÜN KATALOGLARI

Neptün Promosyon

Neptün Promotion

Neptün bünyesinde yer alan özel markalardan biri olan MISSI; içeriğini taşlı, kamışlı ve normal oda kokuları ile oda spreyleri, kokulu taşlar, keseler, kolonyalar ve sabunların oluşturduğu geniş bir aroma ailesine evsahipliği yapmaktadır. Adını misler gibi kokan, çok sevilen, sempatik, iyi huylu, uzun tüylü ve pırıl pırıl çinçilla cinsi beyaz-gri bir kediden alan bu marka ailesinin bir diğer kolunu ise kokulandırma cihazları ve profesyonel mekan kokulandırmaları oluşturmaktadır. Çok geniş bir tüketici segmentine hitap eden MISSI ürünleri yaşadığı ortamdan keyif almak isteyen herkese hitap ederken, profesyonel alanda ise oteller, spa merkezleri ve mağazalar tarafından tercih edilmektedir.

Tüm tasarımlarının Neptün’ün profesyonel kreatif ekibi tarafından gerçekleştirildiği MISSI ürünleri çok geniş bir koku yelpazesine sahiptir. MISSI’nin doğadaki özdeşlerinden esinlenilerek tasarlanan koku yelpazesinde çiçek kokularından meyve ve deniz kokularına birbirinden çekici seçenekler sunulmaktadır. Rahatlatıcı özellikleri ve kişileri doğada hissettiren yapıları nedeniyle tercih edilen bu esanslara her yeni ürün döneminde farklı aromalar eklenmektedir.

Ürünün şekline, ambalajına ve işlevine göre farklılıklar göstermekle birlikte MISSI ürünlerinin koku yayma özellikleri kamışlı oda kokularında şişenin hacmine bağlı olarak 1,5 ile 6 ay arasında kalıcılık göstermektedir. Kokulu taşlarda ise taşlar genellikle kokuyu uzun süre muhafaza etmekte, koku azaldıkça yedek esans uygulaması yapılarak sürekli olarak tazelenebilmektedir.

Yüksek kalite standartlarıyla ve sertifika altında üretilen MISSI ürünlerinin tamamı doğa ile uyumlu hammaddelerden oluşmaktadır.